przezorni

zarabiaj w domu,aktywuj e-biznes,tnij koszty

Oświetlenie LED www.tnijmykoszty.pl

Technologia LED wchodzi przebojem w rynek oświetleniowy na całym świecie, prawdopodobnie w przeciągu 5-10 lat z rynku znikną wszystkie tradycyjne żarówki. Wprowadzamy oświetlenie LED do powierzchni biurowych, mieszkaniowych, handlowych, przemysłowych oraz ciągów komunikacyjnych, a co najciekawsze proponujemy oświetlenie uliczne w pełnym zakresie.
Kilka informacji o oświetleniu w technologii LED:
Pozwalają zaoszczędzić do 80% energii elektrycznej – 70 000 h (10-15lat) -230VAC lub 12-24VDC (idealne, jako oświetlenie awaryjne) – brak migotania i efektu stroboskopowego łatwo można regulować natężenie światła
Kontrakty handlowe realizujemy wraz z kompleksową pomocą i obsługą podmiotów w zakresie inżynierii finansowej – Gmin, miast, innych jednostek samorządu terytorialnego, jak również firm komercyjnych, w zakresie finansowania operacji wymiany bądź zakupu nowoczesnych, energooszczędnych i ekologicznych urządzeń. W przypadku nawiązania konkretnych rozmów, złożenia zamówienia bądź podpisania listu intencyjnego, przedstawimy pełen scenariusz czynności koniecznych do pozyskania środków finansowych na ten cel w formie leasingu, kredytu, czy z UE oraz prywatnych funduszy inwestycyjnych. Współpracujemy z bankami, w których pozyskacie finansowanie na działania energooszczędne.
zamówienia na stronie
http://www.tnijmykoszty.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: